اگر شما هم از اون دسته آدم‌هایی هستید که قصد دارید از تبلیغات اینستاگرامی برای معرفی خود یا کسب‌وکارتان استفاده کنید. و یا اینکه قصد تبادل با پیج دیگری را در اینستاگرام دارید. لازم است که از کیفیت فالوورهای آن پیج و نیز میزان تعاملی که آن پیج دارد مطلع باشید تا یک پیج مناسب را انتخاب کنید. در این مقاله از بلاگ اقیانوس قصد معرفی یک سایت آنالیز پیج اینستاگرام را برای شما داریم، که به راحتی و به کمک آن می‌توانید میزان تعامل و تعداد لایک‌ها و کامنت‌هایی که آن پیج در هر پست می‌گیرد و نیز پرطرفدارترین پست‌های آن پیج و برخی اطلاعات دیگر را ببینید و تحلیل آن پیج اینستاگرام را به صورت نموداری و با آمار دقیق داشته باشید. در ادامه با ما همراه باشید تا به نحوه کار با این سایت تحلیل پیج اینستاگرام را به شما آموزش دهیم.

 

 

ابزارهای Analisa.io برای آنالیز اینستاگرام

این سایت یک سایت تجاری است و برای استفاده از امکانات کامل آن باید اکانت تهیه کنید اما آنالیزهای پایه‌ای که این سایت در اکانت رایگان در اختیار ما قرار می‌دهد کاربردی و خوب است. سایت Analisa.io به ما امکان آنالیز کردن یک پیج اینستاگرام و نیز آنالیز یک هشتگ را در اینستاگرام به ما می‌دهد. بخش دیگری نیز در این سایت وجود دارد که البته برای استفاده از این ابزار حتما باید اکانت‌های پرمیوم این سایت را خریداری کنید. این بخش اطلاعات کاملی از در مورد فالوورهای یک پیج به ما می‌هد در واقع یک دموگرافی است از فالوورهای آن پیج که شامل محدودهای سنی فالوورها، موقعیت مکانی آن‌ها که شبیه اطلاعاتی است که ما در بخش insights در اکانت‌های تجاری می‌بینیم.

 

سایت آنالیز پیج اینستاگرام و آنالیز هشتگ در اینستاگرام

 

 

آنالیز پیج‌های اینستاگرام با Analisa.io

در این بخش ما اطلاعاتی در مورد میزان نرخ تعامل، نرخ لایک گرفتن و نیز نرخ کامنت گیری در یک پیج را می‌بینیم. همچنین تعداد دقیق فالوورها را به ما می‌دهد. در نمای کلی که این سایت از آنالیز یک پیج به ما می‌دهد ام میزان نرخ تعامل را بر اساس درصد و نیز براساس تعداد مشاهده می‌کنیم. تمامی این اطلاعات از تحلیل ۱۲ تا ۱۵ پست آخر یک آن پیج به ما نشان داده می‌شود. اطلاعات دیگری که در این قسمت به ما می‌دهد هشتگ‌هایی که بیشتر توسط این پیج استفاده شده نیز برای لیست می‌شود. برای دیدن یک نمونه از تحلیل پیج اینستاگرام توسط این سایت می‌توانید اینجا کلیک کنید. فقط قبل از آن vpn خود را روشن کنید چون این سایت فیلتر است.

 

 

آنالیز هشتگ‌های اینستاگرام با Analisa.io

بخش جذاب این سایت همین امکان آنالیز کردن هشتگ‌ها توسط این سایت است. همانند بخش آنالیز پیج اطلاعاتی که در تحلیل کردن هشتگ به ما می‌دهد براساس ۱۲ تا ۱۵ پست برتر و نیز پست اخیر از یک هشتگ است. سایت Analisa.io در این بخش نیز اطلاعات کاملی به ما می‌دهد ازجمله تعداد افرادی که از این هشتگ استفاده کرده‌اند و نیز میزان بازدید پست‌ها یا همان Impressions در یک هشتگ را برای نمایش می‌دهد. همانند قسمت تحلیل پیج ما در این بخش نیز میزان تعامل را داریم و نیز برای هر پست برتر یک هشتگ این اطلاعات را به ما نشان می‌دهد. برای دیدن یک نمونه آنالیز هشتگ اینستاگرام در این سایت اینجا کلیک کنید.

 

 

فیلم آموزش کار با سایت analisa.io

 

 

 

جمع‌بندی

اگر به دنبال یک سایت آنالیز پیج اینستاگرام و نیز هشتگ‌های اینستاگرام می‌گردید پیشنهاد ما به شما Analisa.io است که اطلاعات خوبی از میزان نرخ تعامل هم به صورت درصدی و هم بر اساس تعداد به ما نشان می‌دهد. که با آن می‌توانیم مزان کیفیت فالوورهای یک پیج را بررسی کنیم. در قسمت آنالیز هشتگ نیز به راحتی می‌توانیم پست‌های پرپازدید را در حوزه کاری‌مان پیدا کنیم و دلایل محبوبت آن را بررسی کنیم تا ما هم بتوانیم در آینده پست‌های با تعامل بهتر داشته باشیم.

 

yes
در بحث پیرامون موضوع این مقاله شرکت کنید!
telegram
instagram
درباره نویسنده این مقاله
پیشنهاد می‌کنیم این مقالات را هم بخوانید

۱ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
شما اجازه کنترل محتوای این صفحه را ندارید.