اهمیت چاپ کارت ویزیت

آیا کارت ویزیت ها مرده اند؟ این پاسخ ممکن است شما را شگفت زده کند. ولی نه !

مردم سالانه میلیاردها کارت ویزیت چاپ می کنند. اما چرا؟ این کارت ها علی رغم پیشرفت تکنولوژی، بهترین روش برای ارتباط شخصی با مشتری های بالقوه، مخاطبان و تبلیغ برند به طرفداران کسب و کار است.

پیشرفت تکنولوژی مزایای خودش را اثبات کرده است. به کمک تکنولوژی به راحتی می توان کارت ویزیت را سفارش و آن را در کمترین زمان دریافت کرد.

چاپ کارت ویزیت

دریافت مشاوره رایگان

قبل چاپ کارت ویزیت با کارشناسان ما مشورت کن

برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص چاپ کارت ویزیت و ترندهای روز دنیای چاپ کارت ویزیت و همچنین اطلاع از قیمت چاپ کارت ویزیت با کارشناسان واحد طراحی و چاپ آژانس تبلیغاتی اقیانوس تماس بگیرید.

علیرضا طبسی  ۶۷۱۷ ۴۱۰ ۰۹۱۹

[la_heading title=”مواد اولیه مرغوب” title_color=”#982c58″]

کانون تبلیغاتی اقیانوس تمام تلاش خود را می کند تا با راهنمایی و مشاوره درست مرغوب ترین جنس کارت ویزیت را برای مشتریان خود استفاده کند.

[/la_heading]
[la_heading title=”بالاترین کیفیت چاپ” title_color=”#982c58″]

 ما در آژانس تبلیغاتی اقیانوس تمام تلاش خود را کرده ایم تا در چاپ کارت ویزیت مشتریان خود از چاپخانه هایی با بالاترین تکنولوژی و کیفیت چاپ موجود در ایران استفاده کنیمو

[/la_heading]
[la_heading title=”طراحی خلاقانه” title_color=”#982c58″]

خلاقیت در تبلیغات بسیار اهمیت دارد و کارت ویزیت هم یک وسیله و ابزار تبلیغاتی استو ما در استودیو طراحی اقیانوس با بهره گیری از طراحان حرفه ای و خلاق متفاوت ترین و خلاق ترین طرح های کارت ویزیت را برای مشتریانمان طراحی می کنیم.

[/la_heading]
[la_heading title=”قیمت مناسب” title_color=”#982c58″]

مهم ترین گزینه در تبلیغات بهره وری ابزار تبلیغاتی نسب به هزینه آن است. ما در اقیانوس سعی کرده ایم تا با ارائه قیمت های مناسب، طراحی و چاپ کارت ویزیت را برای مشتریان خود به یک ابزار مقرون بصرفه برای بازاریابی و تبلیغات تبدیل کنیم.

[/la_heading]

انواع کارت ویزیت از نظر جنس

کارت ویزیت سلفون براق از گلاسه ۳۰۰ گرم با روکش سلفون براق تهیه می شود. این نوع کارت ویزیت در مقایسه با لمینیت براق از ضخامت کمتری برخوردار است و در نتیجه قابل انعطاف است. روکش سلفون در این کارت ویزیت، نقش محافظت در مقابل رطوبت و خش را بر عهده می‌گیرد. قیمت مناسب، درخشندگی و وضوح رنگ‌ها دو خصوصیت اصلی این کارت ویزیت هستند. کارت ویزیت سلفون براق در حالت دور تیز در سایز ۹ در ۵ ، و در حالت دور گرد با سایز ۸.۵ در ۵.۵ ارائه می شود. امکان برش در سایزهای خاص نیز برای این نوع کارت وجود دارد.

فهرست
شما اجازه کنترل محتوای این صفحه را ندارید.