اهمیت چاپ کارت ویزیت

آیا کارت ویزیت ها مرده اند؟ این پاسخ ممکن است شما را شگفت زده کند. ولی نه !

مردم سالانه میلیاردها کارت ویزیت چاپ می کنند. اما چرا؟ این کارت ها علی رغم پیشرفت تکنولوژی، بهترین روش برای ارتباط شخصی با مشتری های بالقوه، مخاطبان و تبلیغ برند به طرفداران کسب و کار است.

پیشرفت تکنولوژی مزایای خودش را اثبات کرده است. به کمک تکنولوژی به راحتی می توان کارت ویزیت را سفارش و آن را در کمترین زمان دریافت کرد.

چاپ کارت ویزیت

دریافت مشاوره رایگان

قبل چاپ کارت ویزیت با کارشناسان ما مشورت کن

برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص چاپ کارت ویزیت و ترندهای روز دنیای چاپ کارت ویزیت و همچنین اطلاع از قیمت چاپ کارت ویزیت با کارشناسان واحد طراحی و چاپ آژانس تبلیغاتی اقیانوس تماس بگیرید.

علیرضا طبسی  ۶۷۱۷ ۴۱۰ ۰۹۱۹

[la_heading title=”مواد اولیه مرغوب” title_color=”#982c58″]

کانون تبلیغاتی اقیانوس تمام تلاش خود را می کند تا با راهنمایی و مشاوره درست مرغوب ترین جنس کارت ویزیت را برای مشتریان خود استفاده کند.

[/la_heading]

[la_heading title=”بالاترین کیفیت چاپ” title_color=”#982c58″]

 ما در آژانس تبلیغاتی اقیانوس تمام تلاش خود را کرده ایم تا در چاپ کارت ویزیت مشتریان خود از چاپخانه هایی با بالاترین تکنولوژی و کیفیت چاپ موجود در ایران استفاده کنیمو

[/la_heading]

[la_heading title=”طراحی خلاقانه” title_color=”#982c58″]

خلاقیت در تبلیغات بسیار اهمیت دارد و کارت ویزیت هم یک وسیله و ابزار تبلیغاتی استو ما در استودیو طراحی اقیانوس با بهره گیری از طراحان حرفه ای و خلاق متفاوت ترین و خلاق ترین طرح های کارت ویزیت را برای مشتریانمان طراحی می کنیم.

[/la_heading]

[la_heading title=”قیمت مناسب” title_color=”#982c58″]

مهم ترین گزینه در تبلیغات بهره وری ابزار تبلیغاتی نسب به هزینه آن است. ما در اقیانوس سعی کرده ایم تا با ارائه قیمت های مناسب، طراحی و چاپ کارت ویزیت را برای مشتریان خود به یک ابزار مقرون بصرفه برای بازاریابی و تبلیغات تبدیل کنیم.

[/la_heading]

انواع کارت ویزیت از نظر جنس

کارت ویزیت سلفون براق از گلاسه ۳۰۰ گرم با روکش سلفون براق تهیه می شود. این نوع کارت ویزیت در مقایسه با لمینیت براق از ضخامت کمتری برخوردار است و در نتیجه قابل انعطاف است. روکش سلفون در این کارت ویزیت، نقش محافظت در مقابل رطوبت و خش را بر عهده می‌گیرد. قیمت مناسب، درخشندگی و وضوح رنگ‌ها دو خصوصیت اصلی این کارت ویزیت هستند. کارت ویزیت سلفون براق در حالت دور تیز در سایز ۹ در ۵ ، و در حالت دور گرد با سایز ۸.۵ در ۵.۵ ارائه می شود. امکان برش در سایزهای خاص نیز برای این نوع کارت وجود دارد.

کارت ویزیت سلفون مات از گلاسه ۳۰۰ گرم با روکش سلفون مات تهیه می‌شود. این نوع کارت ویزیت در مقایسه با لمینیت از ضخامت کمتری برخوردار است و در نتیجه قابل انعطاف است. روکش سلفون در این کارت ویزیت، نقش محافظت در مقابل رطوبت و خش را بر عهده می‌گیرد. روکش سلفون مات جلوه‌ی بصری خاصی به این کارت می دهد. رنگ ها در این کارت کمی پخته تر به نظر می رسند و تاثیری مات و شیک به خود می‌گیرند. کارت ویزیت سلفون مات در حالت دور تیز در سایز ۹ در ۵ ، و در حالت دور گرد با سایز ۸.۵ در ۵.۵ (طرح لمینیتی) ارائه می شود. امکان برش در سایزهای خاص نیز برای این نوع کارت وجود دارد.

در چاپ کارت‌ ویزیت کتان از مقوای کوهلر ۳۰۰ گرم آلمانی تهیه می‌شود که در ایران به عنوان بهترین برند جنس کتان شناخته می شود. این کارت ویزیت از بافت تار و پودی خاصی تشکیل شده و قیمت مناسبش، این محصول را به یکی از بارزترین کارت های بازار تبدیل کرده است. رنگ‌های تمپلیت و سطوح رنگی بزرگ، به ویژه زمینه‌های تیره و مشکی، برای چاپ بر روی کارت کتان مناسب نیستند. طرح‌هایی با زمینه سفید، بهترین و زیباترین نتیجه را در چاپ روی کارت ویزیت کتان فراهم می کنند. سایز پر کاربرد این کارت ویزیت ۹ در ۵ سانتی متر است اما امکان برش در سایزهای مختلف و قالب زنی نیز برای این محصول وجود دارد.

چاپ کارت ویزیت کتان

کارت ویزیت استخوانی از لمینیت شدن دو گلاسه ۳۰۰ گرم و روکش سلفون مات تهیه می‌شود. لمینیت شدن دو گلاسه به همدیگر حالت محکم و استخوانی به کارت می‌بخشد و انعطاف‌پذیری کارت را از بین می‌برد و ماندگاری بالایی برای این کارت به ارمغان می‌آورد. یووی موضعی از جمله خدماتی است که همراه با این کارت ارائه می‌شود و بنا به طرح کارت ویزیت، بخشی از آن جلوه براق و درخشنده پیدا می‌کند. این کارت در قالب ۸.۵ در ۵.۵ سانتی متر و بصورت دورگرد ارائه می شود و معمولا نزد مردم با لمینیت مات اشتباه گرفته می شود. کارت ویزیت استخوانی به نسبت لمینیت مات از قیمت پایین‌تری برخوردار است.

کارت ویزیت لمینیت براق، از گلاسه ۳۰۰ گرم به همراه روکش لمینیت ۱۲۵ میکرون براق تهیه می‌شود. روکش لمینیت استحکام بالایی به این کارت می‌بخشد و آن را بسیار محکم و غیرقابل انعطاف می‌کند. دوام و ماندگاری بالا، قیمت مناسب و حفظ درخشش و جذابیت رنگ‌ها خصوصیات اصلی کارت ویزیت لمینیت براق هستند. سیستم برش پانچ (بجای دایکات) امکان برشهایی بدون حباب، پرز و قوس را در این کارت بوجود آورده است. این کارت معمولا در سایز ۸.۵ در ۵.۵ و بصورت دورگرد برش می خورد. شرکت بعد سوم بدلیل استفاده از این روش نوین برش، امکان استفاده از قالبهای متنوعی چون قالب کلاد، بتیس و دورگرد را نیز بدون اتلاف وقت یا هزینه اضافی برای مشتریان فراهم کرده است.

کارت لمینیت مات از گلاسه ۳۰۰ گرم با روکش لمینیت ۱۲۵ میکرون مات تهیه می‌شود. روکش لمینیت استحکام بالایی به کارت می‌بخشد و آن را بسیار محکم و غیر قابل انعطاف می‌کند. دوام و ماندگاری بالا و جلوه بصری متفاوت خصوصیات اصلی این کارت ویزیت هستند. این کارت بهترین گزینه برای سلیقه‌های خاص است و حالتی با ابهت و لوکس به کارت ویزیت می‌دهد. سیستم برش پانچ (بجای دایکات) امکان برشهایی بدون حباب، پرز و قوس را در این کارت بوجود آورده است. این کارت معمولا در سایز ۸.۵ در ۵.۵ و بصورت دورگرد برش می خورد. شرکت بعد سوم بدلیل استفاده از این روش نوین برش، امکان استفاده از قالبهای متنوعی چون قالب کلاد، بتیس و دورگرد را نیز بدون اتلاف وقت یا هزینه اضافی برای مشتریان فراهم کرده است.