سفارش طراحی لوگو

تومان ۸۹۰۰۰
سفارش لوگو تایپ
طراحی بصورت حالت های ویژه متنی
تومان ۸۹۰۰۰
سفارش لوگو تصویری
طراحی بصورت نماد ویژه تصویری
محبوب ترین
تومان ۱۶۹۰۰۰
سفارش لوگو ترکیبی
شامل لوگو تصویری و تایپی

درخواست مشاوره

برای دریافت مشاوره رایگان در مورد انتخاب نوع لوگو برای تجارت خود می توانید فرم روبرو را پر کنید در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.

نمونه کارها

نمونه کارها بهترین گزینه برای برای آشنایی با شیوه طراحی و سبک تفکر یک طراح است. با بررسی لوگوهای زیر می توانید از کیفیت کار و میزان خلاقیت طراح آژانس اقیانوس آگاه شوید. فراموش نکنید که پروسه طراحی تا زمانی که شما رضایت کامل از طرح نهایی داشته باشید ادامه دارد و اصلاحات روی لوگو تا برطرف کردن کامل نیاز شما و آنچه در ذهن دارید ادامه پیدا می کند. لوگوهای زیر نیز همین پروسه را طی کرده اند و در چند مرحله ویرایش شده اند تا اینکه نتیجه قابل قبول مشتری حاصل شده است. این یک اصل است که یک لوگو خوب پس از چند بار طراحی و چکش کاری طرح اولیه ایجاد می شود، و ما در تمام این مراحل در کنار شما هستیم.

آموزش ایجاد لوگو جدید

راهنمای جامع برگزاری مسابقه در اینستاگرام

بدون داستن یک استراتژی درست برای برگزاری مسابقه در اینستاگرام، ابزارها کارایی چندانی ندارد.       . با توجه به پتانسیل بسیار بالای شبکه‌های اجتماعی برای ایجاد حلقه مشتریان خیلی از کسب وکارها اقدام به ساخت صفحه در شبکه های اجتماعی کرده اند و به شکل های مختلف به دنبال جذب مخاطبین هدف هستند. یکی از تکنیک‌هایی که امروزه توسط خیلی از کسب وکارها...

ادامه مطلب

انتخاب مخاطب هدف برای پیج اینستاگرام

اهمیت انتخاب مخاطب هدف برای پیج اینستاگرام

انتخاب مخاطب هدف در اینستاگرام برای شما چقدر مهم است؟ یکی از بزرگترین اشتباهات بازاریابی این است که بازار هدف خود را بسیار گسترده انتخاب کنید. تلاش در جذب هر نوع مخاطبی موجب گم شدن پیام شما می گردد. از اینکه گروه مخاطبان هدف‌تان را با ویژگی های بسیار خاص تعریف کنید واهمه نداشته باشید. شما که نمی‌توانید همه افراد جامعه...

ادامه مطلب

سوالت را بپرس!

موضوع ایجاد یک لوگو جدید بسیار گسترده و پیچیده است. گاهی اوقات مشتریان از ما سوال هایی می پرسند که قبلا حتی ما به آن ها هم فکر نکرده بودیم. بنابراین اگر پرسشی در ذهن شما است که در این صفحه پاسخ آن را پیدا نکردید فرم روبرو را پر کنید تا تیم واحد طراحی گرافیک ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.