سفارش طراحی لوگو

تومان ۸۹۰۰۰
سفارش لوگو تایپ
طراحی بصورت حالت های ویژه متنی
تومان ۸۹۰۰۰
سفارش لوگو تصویری
طراحی بصورت نماد ویژه تصویری
محبوب ترین
تومان ۱۶۹۰۰۰
سفارش لوگو ترکیبی
شامل لوگو تصویری و تایپی

درخواست مشاوره

برای دریافت مشاوره رایگان در مورد انتخاب نوع لوگو برای تجارت خود می توانید فرم روبرو را پر کنید در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.

نمونه کارها

نمونه کارها بهترین گزینه برای برای آشنایی با شیوه طراحی و سبک تفکر یک طراح است. با بررسی لوگوهای زیر می توانید از کیفیت کار و میزان خلاقیت طراح آژانس اقیانوس آگاه شوید. فراموش نکنید که پروسه طراحی تا زمانی که شما رضایت کامل از طرح نهایی داشته باشید ادامه دارد و اصلاحات روی لوگو تا برطرف کردن کامل نیاز شما و آنچه در ذهن دارید ادامه پیدا می کند. لوگوهای زیر نیز همین پروسه را طی کرده اند و در چند مرحله ویرایش شده اند تا اینکه نتیجه قابل قبول مشتری حاصل شده است. این یک اصل است که یک لوگو خوب پس از چند بار طراحی و چکش کاری طرح اولیه ایجاد می شود، و ما در تمام این مراحل در کنار شما هستیم.

آموزش ایجاد لوگو جدید

سیر تا پیاز ساخت لوگو برای کسب و کارمان

سیر تا پیاز ساخت لوگو برای کسب و کارمان

طراحی و ساخت لوگو برای شرکت یا کسب و کارمان می تواند فرآیند طولانی و گاها هزینه بری داشته باشد به همین دلیل ما به عنوان صاحب یک کسب و کار باید از این موضوع اطلاعات کافی داشته باشیم تا بتوانیم پروژه طراحی لوگو شرکت خود را با موفقیت به پایان برسانیم. برای این کار لازم است که تفاوت محسوس...

ادامه مطلب

سوالت را بپرس!

موضوع ایجاد یک لوگو جدید بسیار گسترده و پیچیده است. گاهی اوقات مشتریان از ما سوال هایی می پرسند که قبلا حتی ما به آن ها هم فکر نکرده بودیم. بنابراین اگر پرسشی در ذهن شما است که در این صفحه پاسخ آن را پیدا نکردید فرم روبرو را پر کنید تا تیم واحد طراحی گرافیک ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.